Zgromadzenie Wspólników:
Do wyłącznej kompetencji Zgromadzenia Wspólników należą sprawy wymienione w Kodeksie Spółek Handlowych.
Rada Nadzorcza:
Rada Nadzorcza jest organem kontrolnym i doradczym. Rada Nadzorcza działa kolegialnie. Uchwały Rady zapadają bezwzględną większością głosów obecnych, przy czym na posiedzeniu obecna musi być co najmniej połowa członków Rady Nadzorczej. Regulamin działania ustala Rada Nadzorcza w formie uchwały, która wymaga zatwierdzenia przez Zgromadzenie Wspólników.
Rada Nadzorcza składa się z 3 (trzech) do 5 (pięciu) członków, powoływanych przez Zgromadzenie Wspólników na okres wspólnej kadencji. Kadencja Rady Nadzorczej trwa 3 (trzy) lata. Członkowie Rady Nadzorczej mogą być powoływani w każdej chwli przez Zgromadzenie Wspólników. Rada Nadzorcza wybiera ze swego grona Przewodniczącego Rady Nadzorczej.
Zarząd:
Zarząd jest obowiązany zarządzać majątkiem i sprawami Spółki ze starannością wymaganą w obrocie gospodarczym przy ścisłym przestrzeganiu przepisów prawa, regulaminów i uchwał powziętych przez Zgromadzenie Wspólników.
Do zakresu działania Zarządu należą wszelkie sprawy Spółki nie zastrzeżone do kompetencji Rady Nadzorczej lub Zgromadzenia Wspólników.
Zarząd Spółki składa się z 1 (jednego) do 3 (trzech) członków, w tym Prezesa. Zarząd Spółki jest powoływany i odwoływany przez Radę Nadzorczą na czas nieokreślony. Zarząd może być odwołany uchwałą Rady Nadzorczej jedynie z ważnych powodów.
Mandat członka zarządu nie wygasa z chwilą odbycia zgromadzeń wspólników, o których mowa w art. 202 §1 i §2 Kodeksu spółek handlowych.
Do wykonywania czynności określonego rodzaju Zarząd może ustanowić prokurentów. Prokura może zostać ustanowiona jako samodzielna lub łączna.